کاریکاتور/ آنفولانزای تبلتی!
کاریکاتور/ آنفولانزای تبلتی!
16 آذر، جلوی سلول بابک زنجانی!
از صبح که شنیده کرباسچی رفته توی داشنگاه امیرکبیر و بعنوان سخنران مراسم 16 آذر امسال سخنرانی کرده، اینم نشسته داره متن سخنرانی پونزده سال بعدش رو مینویسه!
سازمان محیط زیست را در اتحادیه طلافروشان ادغام کنید!
ظاهرا قرار است از این به بعد از کشورها بخاطر تولید بیش از حد گازهای گلخانه ای یا همچین چیزیهایی، مالیات بگیرند. اسمش را هم گذاشته اند مالیات بر کربن!
افزایش کودکان بیسواد در کشور
رئیس سازمان نهضت سواد‌آموزی در گفت‌وگو با فارس: شمار کودکان بیسواد کشور در حال افزایش است/ آمار بیسوادی کودکان در تهران بالاتر است‎!
پس‌لرزه‌های آزادسازی نرخ بلیت هواپیما
پس‌لرزه‌های آزادسازی نرخ بلیت هواپیما؛ فروش بلیت پرواز تهران - مشهد تا ۵۰۰ هزار تومان/ تبانی ایرلاین‌‌ و آژانس‌ در نبود نظارت/ در حالی که ایرلاین‌ها مدعی عدم افزایش نرخ بلیت پروازهای خود هستند، بررسی عملکرد آژانس‌های هواپیمایی شهر نشان از فروش بلیت با نرخ‌‌های نجومی دارد و به نظر می‌رسد در نبود نظارت، تبانی ایرلاین‌ها و آژانس‌ها برای خالی کردن جیب مردم نتیجه خوبی ایجاد کرده است!
روز دانشجو مبارک!
روز دانشجو مبارک!
کاریکاتور:: خود را دانشجوتر بنمایید!
در این قسمت از سری کمیک استریپ های "گلاب به روتوون" به موضوع روش های بهتر برای دانشجو نماییدن پرداخته ایم!
رقابت دلار دولتی و آزاد!
قیمت دلار آزاد روز گذشته 20 تومان کاهش یافت و 3640 تومان معامله شد. اما نرخ دلار دولتی با افزایش یک تومانی به 3008 تومان رسید.
زیباکلام: برنامه هسته ای جز هزینه چیزی برای ایران نداشته است!
زیباکلام: برنامه هسته ای جز هزینه چیزی برای ایران نداشته است!
سنگ‌اندازی ترکیه در مبارزه با داعش!
ترکیه بر خلاف ادعاهایش مبنی بر مبازره با تروریسم، همواره با کمک‌های نظامی و تدارکاتی، از گروه تروریستی داعش، حمایت کرده است!

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>