امروز : دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 
وجوب مبارزه با حکومتهای ظالم
این همه خیانت! ما اصلاً مطلع نیستیم؛ بعد شما خواهید فهمید که اینها چه خیانتهایی کرده‌اند. نه من مطلع هستم نه شما؛ لکن اشخاصی هستند که مطلع هستند.
سالروز جمله تاریخی «امریکا هیچ غلطی نمی‌‏تواند بکند»
شما می‏بینید که الآن مرکز فساد امریکا را جوانها رفته ‏اند گرفته‏اند، و امریکایی هایی هم که در آنجا بوده گرفتند، و آن لانۀ فساد را به دست آوردند و امریکا هم هیچ غلطی نمی‏تواند بکند، و جوانها هم مطمئن باشند که امریکا هیچ غلطی نمی‏تواند بکند.
13 آبان در سه دوره
روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داد.
پيام 13 آبان رهبر انقلاب در سال 69
در شب‌ چنين‌ روزي، دستهاي‌ آلوده‌ و خشن‌ جبهه‌ي‌ استكبار، امام‌جبهه‌ي‌ حق‌ و عدل‌ را دزدانه‌ از خانه‌ي‌ محقرش‌ كه‌ در آن‌، همه‌ي‌ كاخ‌نشينان‌ مغرور را به‌ مبارزه‌ دعوت‌ مي‌كرد و سپيده‌ي‌ طلعت‌ حق‌ را به‌ چشم‌ مستضعفان ‌شب‌نشين‌ مي‌كشيد، ربودند و خشم‌ بي‌ثمر خود را از باطل‌ شدن‌ ترفندكاپيتولاسيون‌، نابخردانه‌ فرو نشاندند...
وضعیت زنان در دوره قاجار
همه آنچه با قطعنامه 598 دادیم و گرفتیم
دو خاطره‌ رهبر معظم انقلاب از شهید رجایی
«شهید رجائی صریح گفت من طرفدار حزب‌الله هستم. بنده همان وقتی‌که این حرف را از رجائی شنیدم -که در تلویزیون و رادیو داشت سخنرانی می‌کرد و من هم داشتم می‌شنفتم ـ با خودم گفتم که این مرد، عقل و دین را با هم آمیخت».
قيام مردم در مسجد گوهر شاد
ديدار فرح پهلوي با آيت الله خويي
در گفتگو با حجت الاسلام طائب؛
صلح امام حسن (ع) نمونه ي نرمش قهرمانانه

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>